Nabożeństwa

Święta Liturgia
 
CODZIENNIE - 9.00 - dolna cerkiew
 
NIEDZIELA
7:00  - górna cerkiew
 
8:30 -  dolna cerkiew
(nabożeństwo dla dzieci i młodzieży)
 
10.00 - górna cerkiew

Modlitwa za dusze zmarłych

PONIEDZIAŁEK - SOBOTA  9:00
 

Akatysty

ŚRODA 17:00
 
W dni powszednie cerkiew jest dostępna (otwarta) dla wiernych w godzinach 8.30-18.00

Pobierz kalendarium


Zobacz kalendarz prawosławny

Wolskie spotkanie z Mikołajem

30.12.2019

W dniu 19 grudnia wg kalendarza juliańskiego Cerkiew Prawosławna wspomina św. Mikołaja Cudotwórcę, arcybiskupa Miry Licyjskiej. W związku z tym świętem w naszym parafialnym Punkcie Katechetycznym miało miejsce świąteczne Spotkanie z Mikołajem, które odbyło się 15 grudnia o g. 15.00 w SP 236 przy ulicy Elekcyjnej 21/23, nieopodal naszej cerkwi.

W niedzielny wieczór spotkaliśmy się w zaprzyjaźnionej szkole przy ul. Elekcyjnej, gdzie powitała nas inscenizacja "Oj ma mory, mory" w wykonywaniu Teatru Czrewo. Występ artystów z Bielska Podlaskiego dosłownie zaabsorbował całą najmłodszą widownię, ktora brała czynny udział w przedstawieniu.  Następnie miały miejsce występy naszych pociech - chóru dziecięcego i młodzieżowego naszej parafii oraz indywidualne występy przy wolnym mikrofonie.

Na zakończenie Mikołaj nagrodził wszystkie zebrane dzieci paczkami świątecznymi, po czym wszyscy zebrani udali się na słodki poczęstunek przygotowany przez katechetów i rodziców naszych dzieci.

śk

zdjęcia: Łukasz Troc

do góry

Prawosławna Parafia Św. Jana Klimaka na Woli w Warszawie

Created by SkyGroup.pl