Nabożeństwa

Święta Liturgia
 
CODZIENNIE - 9.00 - dolna cerkiew
 
NIEDZIELA
7:30 -  dolna cerkiew
(nabożeństwo dla dzieci i młodzieży)
 9:00 - górna cerkiew
 

Modlitwa za dusze zmarłych

PONIEDZIAŁEK - SOBOTA  9:00
 

Akatysty

ŚRODA 17:00
 
W dni powszednie cerkiew jest dostępna (otwarta) dla wiernych w godzinach 10.30-17.00

Pobierz kalendarium


Zobacz kalendarz prawosławny

Ogłoszenie - Skarobnka Wielkopostna Eleos - ważne informacje

11.04.2020

Drodzy Parafianie!

Na początku Wielkiego Postu rozdawaliśmy w świątyni, jak i na zajęciach katechezy, tegoroczne skarbonki wielkopostne "Dar juniora dla seniora", które otrzymaliśmy z prośbą o zebranie środków od Prawosławnego Ośrodka Miłosierdzia Eleos.

Prosiliśmy, aby to co uda nam się odłożyć do tychże skarbonek, przynościć do naszej cerkwi w okolicach święta Wejścia Chrystusa do Jerozolimy i pozostawiać w swieszcznom jaszczykie. Jednak chcielibyśmy prosić, w zawiązku z zaistniałą sytuacją pandemii, o nie przynoszenie do cerkwi skarbonek, ale by zebrane ofiary przekazać drogą elektroniczną na konto naszej parafii:  PKO BP 56 1020 1185 0000 4302 0109 8904, w tytule przelewu wpisując:  Skrabonka Wielkopostna ELEOS. Uzbieraną kwotę przekażemy do ELEOS.

Dziękujemy za Wasze otwarte serca - Spasi Hospodi.

 

ps. Jest też możliwość dodatkowego wsparcia Ośrodka Eleos (Domy Opieki Seniorów) poprzez kupienie Świec Wielkanocnych Eleos. Można je nabyć w naszej cerkwi, jest też możliwość kupienia ich przez internet, a takie świece będziemy stawiać na zapomnianych grobach naszego cmentarza.

do góry

Prawosławna Parafia Św. Jana Klimaka na Woli w Warszawie

Created by SkyGroup.pl