Nabożeństwa

Święta Liturgia

PONIEDZIALEK - SOBOTA 
 9.00 - dolna cerkiew
 
NIEDZIELA
 
7:00  - dolna cerkiew
 
9.00 - górna cerkiew

Modlitwa za dusze zmarłych

PONIEDZIAŁEK - SOBOTA  9:00
 

Akatyst

ŚRODA 17:00
 
 
W dni powszednie cerkiew jest dostępna (otwarta) dla wiernych w godzinach 8.30-18.00

Pobierz kalendarium


Zobacz kalendarz prawosławny

Ogłoszenie - konkurs fotograficzny

05.01.2021

Stowarzyszenie „Wierni Tradycji Pokoleń” zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Święta Bożego Narodzenia w obiektywie”, który jest kierowany do dzieci i młodzieży wszystkich typów szkół i etapów kształcenia oraz osób dorosłych.

Celem konkursu jest m.in. : pielęgnowanie i utrwalanie tradycji oraz pogłębienie identyfikacji ze swoją „Małą Ojczyzną”, ukazanie piękna i wyjątkowości obrzędów związanych ze Świętami Bożego Narodzenia oraz rozwijanie zainteresowań artystycznych, kreatywności, wyobraźni, inwencji twórczej.

Zachęcamy wszystkich do podzielenia się z nami świątecznym zdjęciem wykonanym podczas Świąt Bożego Narodzenia. Wystarczy zrobić oryginalne, wyjątkowe i niepowtarzalne zdjęcie, oddające świąteczny czas, nastrój i atmosferę i przesłać je na nasz adres mailowy [email protected]

Prace należy przesłać do 31.01.2021 r. Wszystkie szczegóły znajdziecie w Regulaminie, zamieszczonym na stronie – link: https://stowarzyszeniewtp.pl/

 

Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora (Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r., Dz.U.Nr.133, poz. 833 z pozn.zm).

Stowarzyszenie „Wierni Tradycji Pokoleń”

do góry

Prawosławna Parafia Św. Jana Klimaka na Woli w Warszawie

Created by SkyGroup.pl