Ogłoszenie - Kiermasz Świątecznej Pomocy

08.12.2022

Parafia pw. św. Jana Klimaka w Warszawie oraz Stowarzyszenie „Wierni Tradycji Pokoleń” zapraszają w niedzielę, 11 grudnia br. w godzinach 8.00 – 13.00 na Kiermasz Świątecznej Pomocy, który odbędzie się przy wolskiej Cerkwi.

Na stoiskach znajdą się wyjątkowe wyroby piernikowe, przepiękne kartki i ozdoby świąteczne, a także pyszne ciasta i potrawy, które zostały przygotowane przez dzieci, młodzież oraz rodziców z parafialnego Punktu Katechetycznego. Będzie też można nabyć płyty z kolędami, książki, wyroby rękodzieła ludowego oraz tradycyjne domowe przetwory o. Ambrożego.

Głównym celem akcji charytatywnej jest niesienie pomocy osobom słabszym i chorym oraz zapewnienie wsparcia dla społeczności, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej i materialnej. Akcja odbywa się pod hasłem „Podajmy pomocną dłoń słabszym i chorym”.

Tradycyjnie podczas Kiermaszu, w dniu 11 grudnia od godz. 11.00, w domu parafialnym rozpocznie się licytacja ikon, obrazów i wielu innych bardzo ciekawych, pięknych i użytecznych przedmiotów.

Wspólnie możemy uczynić więcej! Zapraszamy bardzo serdecznie!

do góry

Prawosławna Parafia Św. Jana Klimaka na Woli w Warszawie

Created by SkyGroup.pl