Zmiana harmonogramu nabożeństw- Relikwie świętych Ławry Kijowsko-Peczerskiej w naszej parafii

03.02.2023

W dniach 4-12 lutego 2023 r. naszą wolską świątynię odwiedzą relikwie świętych, którzy żyli w Ławrze Kijowsko-Peczerskiej: św. metr. Włodzimierza Kijowskiego,  św. Grzegorza Cudotwórcy, św. księcia Teodora Ostrogskiego, św. Mojżesza Cudotwórcy, św. Hipacego Uzdrowiciela, św. d. Achillesa, św. Agafona Cudotwórcy,  św. Longina, św. młodzieńca Geroncjusza, św. Arseniusza, św. Teodora Milczącego, św. Józefa, św. Pawła, św. bp. Wawrzyńca, św. bp. Szymona, św. Nikola, św. Onisifora Wyznawcy, św. Eliasza Muromca,św. Anatola Rekluza,św. Agapita.

Relikwie będą przebywać w naszej parafii przez cały tydzień (4-12.02.2023 r.) i na każdym nabożeństwie będą wynoszone na środek świątyni. W wtorek będziemy obchodzić pamięć św. Włodzimierza, metropolity Kijowskiego. W środę o godz. 17.00 będzie sprawowany akatyst ku czci świętym Kijowsko- Peczerskim.  Wszystkie nabożeństwa będa odbywały się w górnej świątyni.

Wszystkich serdecznie zapraszamy, aby pokłonić się ich ikonie oraz oddać cześć relikwiom w tych wyjątkowych i błogosławionych dla naszej parafii dniach.

Relikwie świętych (spis po ros.).

xrs

do góry

Prawosławna Parafia Św. Jana Klimaka na Woli w Warszawie

Created by SkyGroup.pl