Nabożeństwa

Święta Liturgia

PONIEDZIALEK - SOBOTA 
 9.00 - dolna cerkiew
 
NIEDZIELA

7:00  - górna cerkiew

8.30 - dolna cerkiew

10:00  - górna cerkiew

Modlitwa za dusze zmarłych

PONIEDZIAŁEK - SOBOTA  9:00

Akatyst

ŚRODA 17:00

 
W dni powszednie cerkiew jest dostępna (otwarta) dla wiernych w godzinach 8.30 -15.00

Pobierz kalendarium


Zobacz kalendarz prawosławny

Ogłoszenie- Relikwie świętych Ławry Kijowsko-Peczerskiej w naszej parafii

03.02.2023

W dniach 4-5 lutego 2023 r. naszą wolską świątynię odwiedzą relikwie świętych, którzy żyli w Ławrze Kijowsko-Peczerskiej: św. metr. Włodzimierza Kijowskiego,  św. Grzegorza Cudotwórcy, św. księcia Teodora Ostrogskiego, św. Mojżesza Cudotwórcy, św. Hipacego Uzdrowiciela, św. d. Achillesa, św. Agafona Cudotwórcy,  św. Longina, św. młodzieńca Geroncjusza, św. Arseniusza, św. Teodora Milczącego, św. Józefa, św. Pawła, św. bp. Wawrzyńca, św. bp. Szymona, św. Nikola, św. Onisifora Wyznawcy, św. Eliasza Muromca,św. Anatola Rekluza,św. Agapita.

Wszystkich serdecznie zapraszamy, aby pokłonić się ich ikonie oraz oddać cześć relikwiom w tych wyjątkowych i błogosławionych dla naszej parafii dniach.

Relikwie świętych (spis po ros.).

xrs

do góry

Prawosławna Parafia Św. Jana Klimaka na Woli w Warszawie

Created by SkyGroup.pl