Nabożeństwa

Święta Liturgia
 
CODZIENNIE - 9.00 - dolna cerkiew
 
NIEDZIELA
7:30 -  dolna cerkiew
(nabożeństwo dla dzieci i młodzieży)
 9:00 - górna cerkiew
 

Modlitwa za dusze zmarłych

PONIEDZIAŁEK - SOBOTA  9:00
 

Akatysty

ŚRODA 17:00
 
W dni powszednie cerkiew jest dostępna (otwarta) dla wiernych w godzinach 10.30-17.00

Pobierz kalendarium


Zobacz kalendarz prawosławny

Obóz w Cieplicach

Dzień jedenasty

11.07.2013

Po porannej modlitwie i śniadaniu udaliśmy się do Kamiennej Góry, by zwiedzić podziemne laboratoria. Odkrycie tajemnic Luftwaffe umożliwił nam  "Projekt Arado" -  najnowocześniejszy podziemny kompleks w Polsce.
Czytaj dalej

Dzień dziesiąty

10.07.2013

Dzisiejszy dzień rozpoczęliśmy Świętą Liturgią, podczas której wielu z nas przystąpiło do sakramentu Eucharystii. Po śniadaniu, wybraliśmy się na wyprawę, której celem było zdobycie szczytu górującego nad Szklarską Porębą, a mianowicie Szrenicy.
Czytaj dalej

Dzień dziewiąty

09.07.2013

Przedpołudnie dzisiejszego dnia spędziliśmy w ośrodku. Uczestnicy mogli wykazać się zdolnościami plastycznymi w konkursie „Najlepsza karykatura kadry”.
Czytaj dalej

Dzień ósmy

08.07.2013

Dzisiejszy dzień rozpoczął się bardzo wcześnie, bo już o 5:45, gdyż w planach mieliśmy wyjazd do Pragi. Tuż po modlitwie porannej oraz śniadaniu wszyscy wyruszyliśmy autokarem w stronę stolicy Czech.
Czytaj dalej

Dzień siódmy

07.07.2013

Wypełniając Boże przykazanie „…w dzień zaś siódmy (oddasz cześć) Panu Bogu twemu…”, niedzielę rozpoczęliśmy od uczestnictwa w Świętej Liturgii w cerkwi pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Jeleniej Górze.
Czytaj dalej

Dzień szósty

06.07.2013

W sobotni poranek udaliśmy się na Śnieżkę - najwyższy szczyt w Karkonoszach (1602 n.p.m.) i jednocześnie w całych Sudetach. Śnieżka góruje nad Kotliną Jeleniogórską i jest jednym z najbardziej znanych szczytów Polski...
Czytaj dalej

Dzień piąty

05.07.2013

Program dzisiejszego dnia obejmował wycieczkę do Skalnego Miasta w Czechach. Do tego unikatowego rezerwatu piaskowców dotarliśmy jeszcze przed południem. Podczas całej wycieczki towarzyszyła nam pani przewodnik, która bezpiecznie przeprowadziła nas szlakiem wiodącym przez najciekawsze zakątki Skalnego Miasta.
Czytaj dalej

Prawosławna Parafia Św. Jana Klimaka na Woli w Warszawie

Created by SkyGroup.pl