Nabożeństwa

Święta Liturgia
 
CODZIENNIE - 9.00 - dolna cerkiew
 
NIEDZIELA
7:30 -  dolna cerkiew
(nabożeństwo dla dzieci i młodzieży)
 9:00 - górna cerkiew
 

Modlitwa za dusze zmarłych

PONIEDZIAŁEK - SOBOTA  9:00
 

Akatysty

ŚRODA 17:00
 
W dni powszednie cerkiew jest dostępna (otwarta) dla wiernych w godzinach 10.30-17.00

Pobierz kalendarium


Zobacz kalendarz prawosławny

Koncert Paschalny

26.04.2020

Christos Woskresie! 

Drodzy Bracia i Siostry! Zapraszamy do obejrzenia Wirtualnego Koncertu Paschalnego. Inicjatywa, która zrodziła się w naszej Parafii, sięgnęła daleko poza granice kraju. W Koncercie wezmą udział dzieci i młodzież z naszego Punktu Katechetycznego, duchowieństwo i wierni zarówno naszej Parafii jak i innych Parafii z Polski. Koncert również ubogacają nagrania naszych braci z Indii, Iranu, USA. Wspólnie dajemy świadectwo wiary w Zmartwychwstałego Pana i Boga naszego. Gorące podziękowania należą się wszystkim uczestnikom Koncertu,  w szczególności zaś dzieciom,  w jedynie sobie właściwy sposób potrafiącym tak radośnie głosić  niezwykłą nowinę, która odmieniła cały świat:”Christos Woskresie! Woistinu Woskresie! Chrystus Zmartwychwstał! Zaiste Zmartwychwstał!”.
 
Poniżej umieszczamy link do filmu na YouTube. Premiera odbędzie się na parafialnej stronie portalu społecznościowego FB dzisiaj, 26 kwietnia, o g.17.00. 
 
 
ks. Paweł Korobeinkov
do góry

Prawosławna Parafia Św. Jana Klimaka na Woli w Warszawie

Created by SkyGroup.pl