Nabożeństwa

Święta Liturgia

PONIEDZIALEK - SOBOTA 
 9.00 - dolna cerkiew
 
NIEDZIELA
 
7.00 - dolna cerkiew
 
9.00 - górna cerkiew
 

Modlitwa za dusze zmarłych

PONIEDZIAŁEK - SOBOTA  9:00

Akatyst

ŚRODA 17:00

 
W dni powszednie cerkiew jest dostępna (otwarta) dla wiernych w godzinach 8.30 -18.00

Pobierz kalendarium


Zobacz kalendarz prawosławny

Uwaga! Premiera!

20.06.2021

Szanowni Państwo!

Parafia pw. Świętego Jana Klimaka na Woli w Warszawie ma zaszczyt zaprosić wszystkich miłośników sztuki teatralnej na Drugi Warszawski Festiwal Małych Form Teatralnych Drabina do Nieba. Tegoroczna edycja została ubogacona występami zarówno początkujących, bardzo młodych wykonawców, jak również wytrawnych mistrzów, biegłych w sztuce aktorskiej. Celem nadrzędnym naszego Festiwalu jest ukazanie bogactwa wymiarów ludzkiej natury, osiągającej ostateczne wypełnienie w pojednaniu ze Stwórcą.

Czas, przemijalność i wieczność, uśmiech i łzy, tradycja i współczesność, połączyły się w występach gości Festiwalu, aby wnieść nas nad codziennością, przypominając o tym, co jest najważniejsze.

Niezmiernie nas cieszy to, że ze względu na objętość nadesłanego materiału, musieliśmy podzielić tegoroczną edycję na dwie części. Pierwsza z nich zostanie opublikowana na stronie portalu Facebook Parafii w niedzielę 20 czerwca 2021 roku o g. 17.00, zaś druga – w kolejną niedzielę, 28 czerwca 2021 roku również o g. 17.00.

Zapraszamy i życzymy pięknych wrażeń!

 

1.częśćFestiwalu

 

Komitet Organizacyjny

do góry

Prawosławna Parafia Św. Jana Klimaka na Woli w Warszawie

Created by SkyGroup.pl