Nabożeństwa

Święta Liturgia

Poniedziałek - Sobota - 9.00 Boska Liturgia
 
 
Niedziela  7:00,  8:30,  10:00  

Modlitwa za dusze zmarłych

Pon. - Sob.  9:00

Akatyst

Środ.  17:00


Rozpoczęcie kursu ikonograficznego w naszej parafii

06.02.2024

Od 5. lutego br. w naszej parafii odbywają się kursy ikonograficzne dla dwóch grup: seniorów oraz osób zainteresownych. Obydwie grupy prowadzi o. Aleksy Adamczuk z Wrocławia - ikonograf z wieloletnim stażem. Uczestnicy stworzą od podstaw ikonę Mandylionu, czyli wizerunek oblicza Chrystusa odbity na chuście przekazanej królowi Abgarowi. Po wykładzie teoretycznym wszyscy zabrali się do wykonania szkicu. O przebiegu prac będziemy informować bierząco na stronie.

xrs

do góry

Prawosławna Parafia Św. Jana Klimaka na Woli w Warszawie

Created by SkyGroup.pl